Estee lauder advanced time zone night krem zmniejszający widoczność linii i zmarszczek spf15_50 ml - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Estee Lauder
  • Kategoria: Pozostałe kosmetyki do ciała

- krem na noc do twarzy
- cechy zmniejszające widoczność niewielkich linii i zmarszczek
- 50 ml

Estee Lauder Advanced Time Zone zawiera bezprecedensowy kompleks – Tri-HA Cell Signaling Complex™. Za jego zasługą naturalna produkcja kwasu hialuronowego zostaje powiększona o 182% w ciągu zaledwie trzech dni! Zaś zdrowe komórki skóry uzyskują sygnał do rozprzestrzenienia się w miejsce tych uszkodzonych aż do 7 razy szybciej. Skóra staje się znacznie gładsza, odzyskuje świeży wygląd, linie ulegają redukcji, a to wszystko w niezwłocznym tempie.
Co wyjątkowojsze nowa linia pielęgnacyjna Advanced Time Zone rozszerzyła zakres swego działania. Na podstawie przeprowadzonych badań pomiaru wieku u pań rozmaitych ras wyrózniono główne oznaki starzenia się skóry, którymi są linie, zmarszczki, a także strukturalne wiotczenie skóry. Nowy krem zawiera substancje stosowne dla tych potrzeb skóry, wykazuje działanie wzmacniające zwiotczałą strukturę skóry, która odzyskuje jędrność, sprężystość, pojemność i promienny wygląd.
Efektami działania linii Advanced Time Zone jest miękka, elastyczna, jędrna i dużo gładsza skóra, widoczna redukcja zmarszczek, długofalowe nawilżenie oraz jej naturalny, promienny, zdrowy wygląd.

zapach kosmetyków to mieszanka świeżych i kwiatowych nut, na które składa się cytryna, kwiat wiśni i peonia oraz kremu na noc to orchidea, irys i tahitańska wanilia.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe kosmetyki do ciała